ul. Edmunda BAŁUKI 17 | Szczecin   |  
Dziś czynne do 15:00

O mnie

Cześć, nazywam się Adam Jabłoński, na pewno bardziej kojarzycie mnie z pseudonimu JABI, trenuję na siłowni od 17 roku życia.

 

 

Zacząłem ćwiczyć, w wieku 17 lat .
Na samym początku spędzałem bardzo dużo czasu na czytaniu postów na forach, artykułów o ćwiczeniach, suplementach tylko po to, aby czegoś się dowiedzieć jak, co, gdzie, po co i dlaczego.

Miałem też swoje dzienniki z różnych przygotowań / redukcji itp. na największym w Polsce forum dyskusyjnym nick : jabolcokk


W  szkole średniej była siłownia i właśnie tam zacząłem chodzić na siłownię, a z roku na rok przenosiłem się na, co raz większe siłownie poznając mnóstwo ludzi zajmujących się tym sportem, kolejnym sukcesem ( no wtedy to był sukces )  była praca jako przedstawiciel suplementów gdzie również poznałem wielu ludzi z tego środowiska, cieszę się, bo po dziś dzień są moimi znajomymi, kolegami, a ja dowiedziałem się mnóstwo informacji dotyczących tego sportu i suplementów.Następnie zacząłem pracować w sklepie z suplementami

.

W między czasie dołączyłem do  TREC TEAMU, a tam poznałem Tomka Lecha i Dawida Gelera - STRONGMANA i KULTURYSTE - dla mnie było mega poznać ich coś niesamowitego i mogę śmiało powiedzieć, że to Oni pchnęli mnie w stronę STARTÓW w Kulturystyce ( i pomagali przygotować się do zawodów ), a dzień gdy sam poczułem chęć zmierzania się z jeszcze większymi " świrami " / pasjonatami kulturystyki ode mnie, był dniem gdzie wyznaczyły się nowe cel i ... problemy.

 

 

Zacząłem przygotowania do pierwszych zawodów, EFEKTY, WYGLĄD, SIŁA to coś cudownego oczywiście było to opłacone strasznym samopoczuciem, brakiem siły, odcięciem się od otoczenia na jakiś czas ALE uczucie spełnienia wynagradza to wszystko z dużym naddatkiem to coś z czego jesteśmy dumni do końca życia, coś czego nie zabierze nam nikt.

 

 

Po paru latach startów, zaczęły się kontuzję :


2014 - naderwanie jednej z głów bicepsa


2015 - zerwanie klatki piersiowej i operacja pod narkoza


2017 - wypadek samochodowy zerwanie całego tricepsa i znów operacja pod narkozą

 

Prywatna wizyta, USG, - zerwany cały prawy triceps -  nikt w Szczecinie nie podejmie się operacji, bo to za gruba sprawa -  ZAŁAMANIE tyle Wam powiem - ale udało się operacja w Poznaniu w klinice REHASPORT przez Docenta Przemysława Lubiatowskiego i jakoś szło do przodu,  tamten okres był ciężki i ciężko było prowadzić sklep na początku z jedną ręką gdzie było setki rzeczy do zrobienia.

 

 

 

 

  

 A w 2017 -  POWSTAŁ JABI SPORT POINT

 

Wymiary :

Wzrost : 175 cm
Wiek : 33 lat
Waga startowa - 85 kg - 90 kg
Waga po za sezonem - 96 - 105 kg
Wymiary: Nie mierzę, teraz liczą się tylko proporcje.
Motto: Wolę Blizny - opowiadają prawdę.

Zapraszam na swój kanał na YouTube - https://www.youtube.com/user/JabiPakuje

Pozdrawiam
HEJAAA

osiągnięcia

..i kilka słów o mnie

To, co zdobyłem ciężką praca i walką z najlepszymi na scenie

2014 - X PUCHAR ZIEMI PUCKIEJ W KULTURYSTYCE - 2 MIEJSCE

2014 - V OTWARTE MISTRZOSTWA POMORZA W KULTURYSTYCE I FITNESS - BYTÓW

2014 - XXXVII MISTRZOSTWA POLSKI - MIŃSK MAZOWIECKI - 7 MIEJSCE

2013 - IV OTWARTE MISTRZOSTWA POMORZA - 2 MIEJSCE

2013 - 36 MISTRZOSTWA POLSKI - 5 MIEJSCE

2013 - 26 OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY KULTURYSTYCZNE - 2 MIEJSCE

2012 - DEBIUTY - 5 MIEJSCE

2012 - VII PUCHAR ZIEMI PUCKIEJ - 3 MIEJSCE

jabi sport point

warto zobaczyć!

jak dojechać?

Edmunda Bałuki 17, Szczecin